عناوین جدید
تبلیغات

پاسخ نیوز

پاسخ نیوز

پاسخ نیوز

پاسخ نیوزمدیر حج و زیارت مازندران:

مدیر حج و زیارت مازندران با اشاره به استقبال مردم استان از خرید پروازهای هوایی برای سفر اربعین، گفت: تعداد پروازهای مستقیم ساری به نجف در ایام اربعین افزایش خواهد یافت.

به گزارش خبرگزاریپاسخ نیوز ، سید حبیب الله ساداتی اظهار داشت: به دلیل استقبال زیاد، زائران حسینی مازندران در خرید بلیط پرواز اربعین سرعت عمل داشته باشند.

وی با اشاره به استقبال مردم مازندران برای تشرف کربلای معلا در اربعین حسینی، افزود: تاکنون مردم مازندران برای حضور در اربعین حسینی در کربلا استقبال عظیمی داشتند که بر این اساس شش پرواز هوایی رفت و برگشت به عراق در نظر گرفته شد.

ساداتی گفت: به دلیل محدودیت در پرواز و عدم اضافه شدن پرواز از زائران اربعین حسینی درخواست می‌شود نسبت به خرید این پرواز ها اقدام کنند چرا که ظرفیت موجود در حال تکمیل شدن است.

وی از تکمیل سه پرواز از شش پرواز مختص اربعین در مازندران خبر داد و گفت:از همه زائرانی که مشتاق سفر از خطوط هوایی ساری – نجف به عراق هستند درخواست می‌شود هر چه زودتر نسبت به خرید بیلط اقدام کنند.

مدیرحج و زیارت مازندران آغاز حرکت‌های هوایی اربعین حسینی از مازندران به کربلای معلی را ۹ تا ۲۰ آبانماه اعلام کرد و گفت: نرخ پرواز های ساری – نجف و بغداد به دلیل رفاه زائران نسبت به سایر پرواز ها مناسب تر بوده و با ۳۰ درصد تخفیف در اختیار زائران مازندرانی برای ایام اربعین حسینی قرار می‌گیرد.


بخش نظرات بسته شده است .


تاريخ ۳۰ مهر ۱۳۹۶      
کد انحصاری خبر کد خبر: 40955      
چاپ این مطلب چاپ این مطلب