عناوین جدید
تبلیغات

پاسخ نیوز

پاسخ نیوز

پاسخ نیوز

پاسخ نیوزمعاون راهداری اداره کل راهداری مازندران:

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران از اتمام عملیات روکش آسفالت و لکه گیری ۲۵ کیلومتر از محور کندوان خبر داد.

به گزارش پاسخ نیوز ،عباسعلی نجفی از اتمام عملیات روکش آسفالت و لکه گیری محور کندوان به طول ۲۵ کیلومتر (محدوده دهانه شمالی تونل به سمت مرزن آباد) در فاز اول با اعتباری بالغ بر ۷۵ میلیارد ریال خبر داد.

وی افزود: به دلیل شرایط آب و هوایی استان و عوامل مختلف محیطی فعالیتهای گسترده ای در زمینه ترمیم و لکه گیری روکش آسفالتهای محورهای ارتباطی استان توسط این اداره کل انجام شده است.

وی ادامه داد: از این رو به منظور تسهیل در امر تردد و افزایش ایمنی محورها اجرای عملیات لکه گیری و روکش آسفالت در سطح محور ارتباطی کندوان به طول ۲۵ کیلومتر به اتمام رسید.

نجفی ضمن اشاره به این مطلب که از ابتدای سال جاری تا به امروز فعالیتهای گسترده ای در خصوص روکش آسفالت در محورهای اصلی و شریانی استان در دست اجراست، خاطر نشان کرد: علاوه بر محورکندوان، عملیات لکه گیری و روکش آسفالت در سطح محورهای ارتباطی هراز، سوادکوه ، کمربندی آمل، سرخ رود به اوجی آباد، رویان به نوشهر، رویان به گلندرود و ساری خزر آباد در حال اجرا است.


بخش نظرات بسته شده است .


تاريخ ۱ آبان ۱۳۹۶      
کد انحصاری خبر کد خبر: 40971      
چاپ این مطلب چاپ این مطلب