عناوین جدید
تبلیغات

پاسخ نیوز

پاسخ نیوز

پاسخ نیوز

پاسخ نیوزمعاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران ، اقدامات دولت روحانی را در شناسایی و رفع اسیب های اجتماعی در جامعه موثر و ارزشمند دانست ، گفت : با تلاش دولت اکنون هیچ محله آلوده به مواد مخدر و معتاد متجاهری در این استان وجود ندارد .

به گزارش خبری پاسخ نیوز ،علیرضا یونسی در گردهمایی مدیران دستگاههای اجرایی مازندران و فرمانداران مناطق شرقی و مرکزی استان که با حضور ابتکار معاون رئیس جمهور در شیرگاه برگزار شد ، افزود : تا قبل از روی کارآمدن دولت تدبیر و امید ۳۰ منطقه آلوده در مازندران وجود داشت که پاکسازی این محلات انجام شد .
وی ادامه داد : دولت آقای روحانی با تخصیص اعتبار و صرف هزینه کمپ های نگهداری و درمان معتادان را در مازندران راه اندازی کرد که متادون درمانی را برای این قشر انجام می دهند .
معاون استاندار مازندران از تشکیل بانک اطلاعات معتادان به عنوان گامی دیگر برای انجام کارهای درمانی معتادان ذکر کرد و افزود :با شناسایی و گنجاندن اطلاعات ۵۴ هزار معتاد استان زیر پوشش خدمات متادون درمانی دولت قرار گرفتند .
وی از جلب اعتماد معتادان ، ارتباط با خانواده آنها و هدایت به کمپ های نگهداری و درمان را به عنوان برنامه ای نام برد که از این طریق می توان در کنترل اعتیاد استفاده کرد .
یونسی در ادامه از ورود به عرصه آسیب های اجتماعی به عنوان اقدام برجسته دولت آقای روحانی یاد کرد و گفت : دولت با پذیرش این آسیب ها و پرهیز از سیاه نمایی ، از تمامی ظرفیت اندیشمندان و برنامه ریزان برای کنترل و کاهش آسیب ها استفاده کرد .
وی ادامه داد : پدیده شتابنده طلاق و نرخ طلاق ۲ و پنج دهم در هر هزار نفر جمعیت استان مازندران در سال ۱۳۹۲ در شش ماه نخست امسال به یک و ۹ دهم درهزار نفر جمعیت کاهش یافته است .
یونسی گفت : در دولت یازدهم بیش از هشت هزار طرح با صرف اعتبار هشت هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان در مازندران به بهره برداری رسید .
وی اضافه کرد : آسفالت یکهزار کیلومتر راه روستایی و گازرسانی به روستاهای مازندران از جمله اقدامات صورت گرفته در دولت تدبیر و امید است .
به گفته معاون استاندار مازندران خروج از وابستگی به گاز کشور ترکمنستان با افتتاح طرح گازرسانی به طول ۱۷۰ کیلومتر از سمنان به مازندران و افتتاح سد گلورد از دیگر فعالیت های درخشان دولت یازدهم به شمار می رود که امروز مردم حلاوت و شیرینی اجرای این طرح ها را می چشند .


بخش نظرات بسته شده است .


تاريخ ۲ آبان ۱۳۹۶      
کد انحصاری خبر کد خبر: 40999      
چاپ این مطلب چاپ این مطلب