عناوین جدید
تبلیغات

پاسخ نیوز

پاسخ نیوز

پاسخ نیوز

پاسخ نیوزرییس اداره تعاون و رفاه آموزش و پرورش مازندران

نشست هم اندیشی طرح توجیهی ایجاد مراکز آموزشی و رفاهی دائم در محمودآباد برگزار شد.

به گزارش پاسخ نیوز آموزش و پرورش مازندران؛ رییس اداره تعاون و رفاه آموزش و پرورش مازندران در این نشست گفت: با توجه به سیاست های دولت تدبیر و امید در زمینه گردشگری و هدفگذاری افزایش گردشگری به ۲۵ میلیون توریست خارجی و افزایش میزان سفرهای داخلی حدود ۱۰۰ میلیون سفر در نوروز ۹۶ و با توجه به قرار گرفتن استان مازندران در موقعیت طبیعی بسیار مناسب برای گردشگران داخلی و خارجی و وجود موهبت های طبیعی خدادادی (جنگل، دریا و مناطق خوش آب و هوای ییلاقی)، پرترددترین استان از لحاظ پذیرش مسافر است.

فرامرز اسدپور افزود: با توجه به محدودیت اماکن پذیرایی استان در اسکان مسافران، لاجرم بایستی از ظرفیت ها و امکانات نهادها و دستگاههای دولتی و خصوصی استفاده نموده تا پذیرش مسافران با امنیت و ایجاد آسایش آنان همراه باشد.

وی تصریح کرد: در این جلسه که با میزبانی شهرستان محمود آباد و حضور مسئولان تعاون شهرستانهای بابلسر، آمل، تنکابن، نوشهر، چالوس، رامسر، بهشهر، عباس آباد و قائمشهر برگزار گردید در زمینه ایجاد ۱۱۰ سوییت طی سه سال آینده بحث و بررسی صورت گرفت و طرحهای توجیهی آنان مورد ارزیابی قرار گرفت.

اسدپور اضافه کرد: در صورت اجرای این فرایند و تامین منابع مالی مورد نیاز، افزایش درآمد قابل توجهی از محل احداث ۱۱۰ سوییت برای استان مازندران ایجاد خواهد شد.


بخش نظرات بسته شده است .


تاريخ ۳ آبان ۱۳۹۶      
کد انحصاری خبر کد خبر: 41037      
چاپ این مطلب چاپ این مطلب