عناوین جدید
تبلیغات

پاسخ نیوز

پاسخ نیوز

پاسخ نیوز

پاسخ نیوزمدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران خبر داد:

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران از اجرای مانور تیم بهداشت و درمان اضطرار و کاروان سلامت در روستای بیشه بنه بهشهر خبر داد.

به گزارش خبرگذاری پاسخ نیوز ،مجتبی اکبری از اجرای مانور تیم بهداشت و درمان اضطرار و کاروان سلامت در روستای بیشه بنه شهرستان بهشهر خبر داد و اظهار داشت: با توجه به حادثه خیزی استان و لزوم آمادگی در برابر حوادث و سوانح و نیز به منظور ارائه خدمات بهداشتی و درمانی رایگان به هم استانیهای عزیز در مناطق محروم، با همکاری تیم بهداشت و درمان اضطرار جمعیت بهشهر و جمعی از پزشکان و پیراپزشکان داوطلب در حوزه‌های مختلف، مانور بهداشت و درمان اضطرار و کاروان سلامت هلال احمر مازندران در روستای بیشه بنه بخش یانه سر شهرستان بهشهر انجام شد.

اکبری گفت: مانور بهداشت و درمان اضطرار در ۵ بخش، خدمات سرپایی، بهداشت مادر و کودک، بهداشت روان، بهداشت محیط و تغذیه با حضور یک تیم ۱۸ نفره بهداشت و درمان اضطرار (BHCU) از شهرستان بهشهر و با هدف تمرین و افزایش آمادگی برای این تیم برگزار شد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر مازندران افزود: در بخش کاروان سلامت، با همکاری سازمان مردم نهاد خیریه” همت عالی مازندران” و پشتیبانی و تأمین داروی رایگان از سوی هلال احمر استان اینکار انجام شد.

اکبری با اشاره به اینکه در مجموع تعداد ۵۰۰ ویزیت برای اهالی این منطقه انجام شد، ادامه داد: پزشکان و پیراپزشکان حاضر را متخصص داخلی، ارتوپد، أطفال، جراح عمومی، تغذیه، قلب و عروق، زنان و زایمان، چشم، جراح مغز و اعصاب، دندانپزشک، روانشناس پزشک عمومی، پرستار، ماما تشکیل دادند.

وی در پایان ضمن تشکر از کلیه پزشکان داوطلب، مسئولین شهرستانی و محلی، امام جمعه و فرماندار بهشهر، بخشدار و دهیاران بخش یانه سر، اهالی خونگرم و با صفای روستای بیشه بنه گفت: پیش از این با همکاری سازمان مردم نهاد خیریه همت عالی مازندران سه کاروان سلامت به شهر کیاسر و روستاهای آقمشهد و سنگده اعزام شد که با استقبال گسترده ساکنان منطقه همراه بوده است.


بخش نظرات بسته شده است .


تاريخ ۶ آبان ۱۳۹۶      
کد انحصاری خبر کد خبر: 41059      
چاپ این مطلب چاپ این مطلب