عناوین جدید
تبلیغات

پاسخ نیوز

پاسخ نیوز

پاسخ نیوز

پاسخ نیوزمعاون وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی:

معاون وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی، صنعت و مهارت را دو عنصر جدانشدنی و تاروپود اشتغال و ارتقا کشور دانست.

به گزارش خبرنگار پاسخ نیوز ، محمدامین سازگارنژاد، در بازدید از کارگاه­های آموزشی و در گفتگو با مربیان و کارآموزان مرکزآموزش فنی‌وحرفه‌ای تنکابن، از صنعت و مهارت به‌عنوان تاروپود اشتغال و ارتقا کشور نام برد و افزود: باید در تبلور مهارت در صنعت و ارتقا صنعت در کشور تلاش وافر کرد.

وی با ضروری خواندن ارتقا مهارت کارجویان در مراکز دولتی و خصوصی آموزش فنی‌وحرفه‌ای، بر بروز شدن سیستم ­های آموزشی در مراکز دولتی و آموزشگاه‌های آزاد فنی‌وحرفه‌ای را تاکید کرد.

معاون وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی با حضور در کارگاه‌های آموزشی مرکز آموزش فنی‌وحرفه‌ای تنکابن، از عقد تفاهم‌نامه با شرکتها و صنایع بزرگ خبر داد و افزود: انعقاد این تفاهم‌نامه‌ها باعث ارتقا فنی و مهارتی مربیان و کارآموزان و همچنین تجهیز کارگاه‌های آموزشی مراکز خواهد شد.

وی از مدیران کل و روسا مراکز آموزش فنی‌وحرفه‌ای خواست تا با نیازسنجی و مطالعه بر روی فناوری‌های نو و با برقراری ارتباط با صنایع و شرکت‌های بزرگ استانی و شهرستانی، فناوری‌های روز آن شرکت‌ها را با استانداردهای آموزش فنی‌وحرفه‌ای همراه سازند.

در ادامه این بازدید، رضا گرزین، مدیرکل آموزش فنی‌وحرفه‌ای مازندران نیز با ابراز خوشنودی از این بازدید، گزارشی اجمالی از عملکرد اداره‌کل آموزش فنی‌وحرفه‌ای مازندران در بحث تجهیز کارگاه‌ها و استخدام نیروهای حق‌التدریس در مرکز آموزش فنی وحرفه‌ای تنکابن ارائه کرد.


بخش نظرات بسته شده است .


تاريخ ۶ آبان ۱۳۹۶      
کد انحصاری خبر کد خبر: 41063      
چاپ این مطلب چاپ این مطلب