عناوین جدید
تبلیغات

پاسخ نیوز

پاسخ نیوز

پاسخ نیوز

پاسخ نیوزرئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران مطرح کرد:

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: در هفت ماه نخست سالجاری سه هزار و ۴۹۹ گزارش مردمی درباره تخلفات صنفی دریافت شده است.

به گزارش خبرنگار پاسخ نیوز ، محمد محمدپور عمران اظهار داشت: در هفت ماه نخست سالجاری سه هزار و ۴۹۹ گزارش مردمی درباره تخلفات صنفی دریافت شده و ۶۳۳ مورد از این گزارشات بصورت حضوری بوده است.

وی با عنوان اینکه هزار و ۸۷۴ گزارش بصورت تلفنی و ما بقی بصورت کتبی بوده اعلام داشت: ۸۵ درصد گزارشات رسیده شده به این سازمان رسیدگی شده است.

محمدپور تصریح کرد: با پیگیری های به عمل آمده در خصوص گزارشات واصله هزار و ۶۶۶ مورد تخلف کشف و پرونده های متشکله جهت صدور رأی به مراجع ذیربط ارسال شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران به بخش صادرات فرآورده های لبنی اشاره کرد و گفت: در شش ماهه اول سال ۹۶ میزان ۸۱ هزار و ۹۴۶ تن به ارزش بیش از ۷ میلیون و ۷۹۶ هزار دلار از گمرکات استان به خارج از کشور صادر شده و از لحاظ ارزشی صادرات انواع فرآوردههای لبنی در شش ماهه اول سال ۹۶ نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵ درصد رشد داشته است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در ادامه افزود: صادرکنندگان مازندران فرآوردههای لبنی تولید شده را به مقصدکشورهای عراق، پاکستان، ترکمنستان، افغانستان، امارات متحده عربی، کویت،عمان،قطر و… صادرکردند.


بخش نظرات بسته شده است .


تاريخ ۹ آبان ۱۳۹۶      
کد انحصاری خبر کد خبر: 41140      
چاپ این مطلب چاپ این مطلب