عناوین جدید
تبلیغات

پاسخ نیوز

پاسخ نیوز

پاسخ نیوز

پاسخ نیوزمعاون استاندار مازندران:

معاون عمرانی استاندار مازندران با اشاره به توسعه زیرساخت‌ها در استان، گفت: روستاهای بالای ۲۰ خانوار مازندران تا پایان سال ۹۷ گازدار می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری پاسخ نیوز ، علی نبییان در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت گاز مازندران در سالن اجتماعات جمعیت هلال احمر مازندران با اشاره به اینکه در دولت تدبیر و امید تلاش بر این بوده تا خدمات مطلوبی به مردم داده شود، اظهار داشت: در اوایل فعالیت بنده در معاونت عمرانی مصادف با بارش برف در غرب مازندران شده بوده است که تلاش کارکنان شرکت گاز در آم زمان در شرایط بحران بسیار ارزشمند بوده است.

وی افزود: شرکت گاز مازندران در سال‌های اخیر با مدیریت جهادی توانست از بحران‌ها عبور کند و مدیر قبلی این شرکت مصداق بارز مدیریت جهادی بوده است.

معاون عمرانی استاندار مازندران با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید از سال ۹۳ با همت بلند توانست در اجرای طرح انتقال گاز عسلویه – نکا برای رفع مشکل گازرسانی مردم استان‌های شمالی اقدام کند، تصریح کرد: تکریم ارباب رجوع باید به نحو شایسته و واقعی برای مردم اثرگذار و مفید باشد.

نبییان با بیان اینکه ایران از نیاز وارداتی به گاز ترکمنستان بی نیاز شده است، افزود: طرح عظیم انتقال گاز عسلویه – نکا بسیار سبب خروج استان‌های شمالی از بحران شده است.

معاون استاندار مازندران با اعلام اینکه تا پایان سال آینده روستاهای بالای ۲۰ خانوار استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد، گفت: تامین گاز برای روستاهای صعب العبور مازندران با منابع بیشتر توانستیم از دانش ال پی جی و سی ان جی آن مناطق را گازدار کردیم.

بهره‌مندی ۱۹۳۲ روستای مازندران از نعمت گاز طبیعی

محمد اسماعیل ابراهیم زاده، مدیرعامل سابق شرکت گاز مازندران نیز در مراسم تودیعش در این مسئولیت اظهار داشت: شرکت گاز مازندران در ردیف شرکت‌های برتر کشور بوده که هزار و ۹۳۲ روستای این استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.

وی افزود: تا پایان سال ۹۷ روستاهای بالای ۲۰ خانوار مازندران گازدار می‌شوند و روستاهای صعب العبور استان از طریق روش سی ان جی گازرسانی خواهند شد.

مدیرعامل سابق شرکت گاز مازندران با اشاره به اینکه نباید مردم استان دیگر برای مصرف خانگی سوخت نفت استفاده کنند، تصریح کرد: با پشتیبانی جهادی وزیر نفت و مدیرعامل شرکت گاز ایران، روند گازرسانی در مازندران به نحو مطلوبی در حال انجام است.

به گزارش تسنیم، در این مراسم با تقدیر از خدمات محمد اسماعیل ابراهیم زاده که به افتخار بازنشستگی نائل آمده، جعفر احمد پور به سمت مدیرعامل جدید شرکت گاز مازندران منصوب شد.

وی پیش از مدیر بهره برداری شرکت گاز ساری مرکز مازندران بوده است؛ احمدپور اهل ساری است.


بخش نظرات بسته شده است .


تاريخ ۱۰ آبان ۱۳۹۶      
کد انحصاری خبر کد خبر: 41154      
چاپ این مطلب چاپ این مطلب