عناوین جدید
تبلیغات

پاسخ نیوز

پاسخ نیوز

پاسخ نیوز

پاسخ نیوزفرمانده سپاه کربلای مازندران:

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به تداوم طرح‌های محرومیت زدایی سپاه در استان، گفت: در چهار سال گذشته ۲۰ هزار شغل پایدار توسط سپاه کربلا در مازندران ایجاد شد.

به گزارش خبرگزاریپاسخ نیوز از ساری، سرتیپ دوم پاسدار محمد حسین بابایی صبح امروز در جلسه شورای اداری مازندران با گرامیداشت ایام هفته بسیج، اظهار داشت: بسیج سپاه کربلای مازندران در استان ۲۱ سپاه ناحیه شهرستانی، یک ناحیه دانشجویی، ۲۰ گردان بیت المقدس، سه مرکز آموزش بسیج و اقشار بسیجی دارد.

وی افزود: بیش از یک سوم مردم مازندران بسیجی هستند و ۶ قرارگاه سپاه در حوزه‌های مقابله با آسیب‌های اجتماعی و فعالیت‌های فرهنگی در مازندران فعالیت دارند.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به پاکسازی ۱۴ منطقه آلوده استان با همکاری قرارگاه‌های فرهنگی سپاه در استان، تصریح کرد: سپاه به دنبال آسیب‌زدایی و مقابله با آسیب‌های اجتماعی نقطه ای با همکاری ادارات سوق می‌یابد.

بابایی با بیان اینکه قرارگاه پیشرفت و آبادانی در شهرها و روستاهای استان فعال شده است، افزود: قرارگاه محرومیت زدایی سپاه نیز در قالب اردودهای جهادی، تشکیل مجمع خیرین محرومیت زدایی اقدامات مطلوبی صورت داده است.

وی با اعلام اینکه در هفته بسیج امسال پروژه‌های متعدد محرومیت‌زدایی در مازندران افتتاح می‌شود، تصریح کرد: قرارگاه اقتصاد مقاومتی سپاه در چهار سال اخیر توانست بالغ بر ۲۰ هزار شغل در قالب ۱۴۰ میلیارد تسهیلات قرض الحسنه و عقود اسلامی از طریق منابع بسیج به متقاضیان اعطا شد.

وی با اعلام اینکه بسیج در حفظ امنیت استان، پشتیبانی از نیروی انتظامی و همکاری با دادستانی و منابع طبیعی و بیت المال همکاری داشته است، افزود: بسیج وظیفه جذب، سازماندهی و پشتیبانی آحاد مردم در همه زمینه‌هایی که مردم را دارند برعهده گرفته است.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه مقوله توسعه اشتغال از تاکیدات مقام معظم رهبری است، تصریح کرد: فعالیت‌های جهاد اقتصادی در استان تقویت شده است.


بخش نظرات بسته شده است .


تاريخ ۲۳ آبان ۱۳۹۶      
کد انحصاری خبر کد خبر: 41352      
چاپ این مطلب چاپ این مطلب