عناوین جدید
تبلیغات

پاسخ نیوز

پاسخ نیوز

پاسخ نیوز

پاسخ نیوزمدیرعامل شهرک‌های صنعتی مازندران:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران از انعقاد ۱۱ قرارداد ساخت نیروگاه برق با مقیاس کوچک در شهرک‌های صنعتی استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری پاسخ نیوز ،از ساری به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سید مصطفی موسوی اظهار داشت: بر اساس دستورالعمل سازمان صنایع کوچک، به متقاضیان ساخت نیروگاه برق با مقیاس کوچک تا سقف دو هزار مترمربع، زمین به‌صورت رایگان داده می‌شود.

وی افزود: نیروگاه‌های برق با مقیاس کوچک با کم کردن فاصله محل تولید و مصرف برق، موجب کاهش تلفات برق می‌شوند.

موسوی بیان داشت: تاکنون ۱۱ قرارداد با سرمایه‌گذاران در شهرک‌های صنعتی استان، به‌منظور احداث نیروگاه برق با مقیاس کوچک منعقدشده است.

وی تصریح کرد: احداث نیروگاه‌های برق با مقیاس کوچک در شهرک‌های صنعتی، تأمین برق پایدار کاهش خاموشی و افزایش بهره‌وری اقتصادی را به همراه دارد.

گازرسانی به ۷ شهرک صنعتی مازندران در دولت یازدهم

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران نیز از اتصال ۷ شهرک صنعتی استان به شبکه گاز در دولت یازدهم خبر داد. موسوی گفت: با گازرسانی به شهرک‌های صنعتی علاوه بر کاهش آلودگی محیط‌زیست، رونق اقتصادی استان، صرفه‌جویی در کاهش مصرف هزینه‌ها و فرصت شغلی جدید نیز فراهم می‌شود.

وی با اشاره به اقدامات شرکت در دولت یازدهم در مباحث زیرساختی، افزود: شهرک‌های صنعتی رستمکلا، فاز دو بهشهر، مرزن‌آباد چالوس، نوشهر، جویبار، نکا و ناحیه صنعتی گلوگاه به شبکه گاز متصل شدند.

موسوی بیان داشت: برای اجرای عملیات گازرسانی به این شهرک‌ها، مبلغ ۳۵ میلیارد ریال از محل منابع داخلی و استانی هزینه شده است.


بخش نظرات بسته شده است .


تاريخ ۲۵ آبان ۱۳۹۶      
کد انحصاری خبر کد خبر: 41387      
چاپ این مطلب چاپ این مطلب