عناوین جدید
تبلیغات

پاسخ نیوز

پاسخ نیوز

پاسخ نیوز

پاسخ نیوزمدیرکل بهزیستی مازندران:

مدیرکل بهزیستی مازندران از ارسال نخستین محموله کمک‌های مردمی بهزیستی استان به کرمانشاه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری پاسخ نیوز به نقل از روابط عمومی بهزیستی مازندران، سید سعید آرام از ارسال نخستین محموله کمک‌های مردمی به زلزله‌زدگان استان کرمانشاه خبر داد و اظهار داشت: این محموله شامل آب معدنی، انواع خوراک کنسروی، پتو ، خرما و لوازم بهداشتی بوده که روز گذشته به بهزیستی استان کرمانشاه برای توزیع تحویل داده شد.

وی با بیان اینکه متولی اصلی توزیع این اقلام بهزیستی استان کرمانشاه است، افزود: تمام اقلام ارسالی برای زلزله زدگان زیر نظر ستاد مدیریت بحران استان کرمانشاه توزیع می‌شود تا دچار بی نظمی نشود.

مدیرکل بهزیستی مازندران گفت: برای امروز و روزهای آینده نیز محموله‌های مورد نیاز زلزله زدگان شامل عصا، واکر، ویلچر، تشک‌های بادی و اقلام مصرفی به منطق ارسال می‌شود.

آرام گفت: مردم نیکوکار مازندران می‌توانند کمک‌های غیر نقدی خود را در قالب اجناس مورد نیاز زلزله زدگان شامل پتو، لباس گرم و موادغذایی و همچنین وسایل گرمایشی را به اداره بهزیستی محل زندگی خود تحویل دهند.

وی افزود : در صورتی که مردم خیر مازندران تمایل بهواریز کمک‌های نقدیبرای زلزله زدگانداشته باشند، می‌توانند این کمک ها را به حساب مشارکت‌های مردمی هدایای خاص بهزیستی استان از طریق شماره حساب ۲۳۴۵۵۰۰۴۲۴ با کد شناسه ۲۳۳۸ نزد بانک ملت شعبه امیر مازندرانی ویا با شماره شباIR660120000000002345500424 واریز کنند.

مدیرکل بهزیستی مازندران گفت: ۱۰ تیم تخصصی از سوی این اداره کل با فراهم‌سازی امکانات مورد نیاز و فراگیری آموزش‌های لازم برای عزیمت به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه آماده شده است.

آرام گفت: این تیم‌ها متشکل از متخصصان حوزه توانبخشی، روانشناس، مددکار و مشاور خانواده بوده که به محض اعلام نیاز به منطقه عزیمت خواهند شد.

وی حضور و حمایت‌های دولتی و مردمی را مثبت توصیف کرد و گفت: این مصیبت دلخراش حمایت و پشتیبانی همه جانبه تمامی نهاد ها و مردم را می‌طلبد و تنها از عهده دولت یا یک نهاد بر نخواهد آمد.


بخش نظرات بسته شده است .


تاريخ ۲۷ آبان ۱۳۹۶      
کد انحصاری خبر کد خبر: 41405      
چاپ این مطلب چاپ این مطلب