عناوین جدید
تبلیغات

پاسخ نیوز

پاسخ نیوز

پاسخ نیوز

پاسخ نیوزمعاون اجتماعی علوم پزشکی مازندران:

معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با تاکید بر حمایت بیشتر جامعه از خیران حوزه سلامت، گفت: موسسات خیریه در بیمارستان‌های مازندران ایجاد شود.

به گزارش خبرنگار پاسخ نیوز ، فرهنگ بابا محمودی ظهار داشت: متاسفانه در زلزله اخیر شاهد تخریب خانه‌ها و بیمارستان با قدمت پایین بودیم که این نشان دهنده آن است برخی به مسئولیت خود به درستی عمل نکردند.

وی بر رعایت اخلاق حرفه‌ای تاکید کرد و افزود: در ذات هر انسانی مقیاس سنجش وجود دارد که آگاه شدن به این مسئله اخلاق است.

معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با تاکید بر اینکه موسسه خیریه باید در بیمارستان‌ها راه‌اندازی شود، تصریح کرد: با راه‌اندازی این مراکز در بیمارستان‌ها، خیران با مشکلات بیماران آشنا می‌شوند و بهتر می‌توانند در رفع این مسائل کمک کنند.

بابامحمودی با بیان اینکه علم و مهارت اندیشمندان و پزشکان، زکات آنها است، گفت: پزشکان و پرستاران وظیفه سنگینی دارند زیرا مسئولیت درمان بهترین نعمت خداوند برعهده آنها است.

وی با بیان اینکه ۶ هزار خیر در مازندران وجود دارد، گفت: معتقدیم هرفردی که مراقب سلامت خویش و حفظ محیط زیست باشد خیر است.

بابا محمودی از فعالیت هفت انجمن مردم نهاد در حوزه سرطان فعال خبر داد و افزود: خیران باید برای ارتقای شاخصه سلامت در جامعه تلاش کنند.

معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه وزارت بهداشت و درمان ۲۵ درصد از مسئولیت حوزه بهداشت و درمان را برعهده دارد،گفت: سازمان‌های مختلف ۷۵ درصد از مسئولیت بهداشتی و درمانی را برعهده دارند که باید به وظایف خود عمل کنند.


بخش نظرات بسته شده است .


تاريخ ۲۷ آبان ۱۳۹۶      
کد انحصاری خبر کد خبر: 41412      
چاپ این مطلب چاپ این مطلب