عناوین جدید
تبلیغات

پاسخ نیوز

پاسخ نیوز

پاسخ نیوز

پاسخ نیوزنائب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس تاکید کرد

اردبیل - نائب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت توسعه تولیدات کشاورزی در این استان گفت: این مهم افزایش تولید ناخالص داخلی را در پی‌خواهد داشت

به گزارش خبرگزار پاسخ نیوز” رضا کریمی عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: اردبیل استان کشاورز محور بوده و توسعه این حوزه در افزایش تولید ناخالص داخلی استان نقش مهمی دارد.

وی در این خصوص نقش کشاورزان و زارعان را در تولید و رونق اقتصادی غیر قابل انکار دانست و برلزوم رفع مشکلات این قشر تاکید کرد و ادامه داد: تصویب طرح احداث سدهای معیشتی گام مهمی در این زمینه است.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه احداث سدهای معیشتی برای حوزه کشاورزی ضروری و حیاتی است، متذکر شد: به دلیل محدودیت منابع مالی و فقدان ردیف های اعتباری این مهم انجام نمی پذیرفت که خوشبختانه با پیشنهاد کمیسیون کشاورزی و تصویب نمایندگان این امکان فراهم شد.

وی با اشاره به تاثیرگذاری این مصوبه در رونق اقتصادی منطقه تصریح کرد: بی‌شک این اقدام نقش اساسی در توسعه و رونق اقتصادی منطقه و افزایش درآمد روستاییان ایفا خواهد کرد.

کریمی با تاکید بر اینکه مسئولان بخش کشاورزی استان اردبیل باید از این فرصت طلایی استفاده کنند، یادآور شد: مدیران این حوزه باید با کار جهادی مشکلات موجود را مرتفع کنند تا کشاورزان انگیزه مضاعفی برای فعالیت های خود داشته باشند.

وی کشاورزان را محور اقتصاد روستایی برشمرد و عنوان کرد: براین اساس کمیسیون کشاورزی مشکلات کشاورزان را پیگیری می کند تا گام های تاثیرگذار در راستای مرتفع کردن مشکلات آنها بردارد.

منبع:مهر


بخش نظرات بسته شده است .


تاريخ ۶ دی ۱۳۹۶      
کد انحصاری خبر کد خبر: 41528      
چاپ این مطلب چاپ این مطلب