عناوین جدید
تبلیغات

پاسخ نیوز

پاسخ نیوز

پاسخ نیوز

پاسخ نیوزرییس حوزه هنری مازندران در نشست داستان نویسندگان جوان؛

پاسخ نیوز: «سینا دلشادی» رییس حوزه هنری مازندران در ابتدای این نشست با برجسته دانستن نقش و تاثیر گذاری داستان کوتاه در جامعه بشری گفت: همانگونه که در عصر سرعت بسر می بریم، داستان کوتاه فرصتی است تا بتوانیم مفاهیم ارزشی  و انقلابی مورد نظر را به درستی انتقال دهیم.

پاسخ نیوز: نمایشگاه قرآنی « صحیفه سبز» میزبان برگزاری نشست داستان نویسندگان جوان شد.

شامگاه یکشنبه ۶ آبان  ۹۷ تنی چند از داستان نویسان مازنی در محل نمایشگاه  فرهنگی قرآنی « صحیفه سبز» شهرستان بابل گرد هم آمدند تا به خوانش آخرین آثار خود بپردازند.

«سینا دلشادی» رییس حوزه هنری مازندران در ابتدای این نشست با برجسته دانستن نقش و تاثیر گذاری داستان کوتاه در جامعه بشری گفت: همانگونه که در عصر سرعت بسر می بریم، داستان کوتاه فرصتی است تا بتوانیم مفاهیم ارزشی  و انقلابی مورد نظر را به درستی انتقال دهیم.

وی همچنین خاطر نشان کرد که جوانان باید برای قرار گرفتن در مسیر تعالی و پیشرفت هم به لحاظ فنی و فرمی بر نگارش داستان مسلط شوند و هم به لحاظ محتوایی دقت کنند تا حرف های ارزشمندی را در قالب داستان بیان کنند تا در نهایت آثاری فاخر، تاثیر گذار و ماندگار داشته باشند.

گفتنی است در ادامه نویسنگان حاضر به خوانش تازه ترین داستانهای خود پرداختند.

درپایان این برنامه با حضور«حجت الاسلام روحانی» امام جمعه شهرستان بابل، «سینا دلشادی» رییس حوزه هنر ی مازندران، «قاسم عزیز زاده گرجی» مسئول برگزاری نمایشگاه صحیفه سبز و «قربانی» رییس اداره کتابخانه های عمومی بابل از نویسندگان حاضر در نشست قدردانی شد.

شایان ذکر است که این برنامه با همکاری واحد آفرینشهای ادبی حوزه هنری مازندران و اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بابل در مصلی این شهر برگزار شد./روابط عمومی حوزه هنری مازندران


بخش نظرات بسته شده است .


تاريخ ۹ آبان ۱۳۹۷      
کد انحصاری خبر کد خبر: 41823      
چاپ این مطلب چاپ این مطلب